لطفا برای باز کردن آیتول تایید نمایید.


تایید
انصراف

وب اپلیکیشن آیتول یک سامانه ایرانی جامع و کامل است که به همت گروه itoll و به منظور ارائه خدمات غیر حضوری مربوط به اتومبیل طراحی و توسعه داده شده است. همانطور که اشاره کردیم با استفاده از این اپ می توانید به صورت کاملا آنلاین و غیر حضوری میزان خلافی جرایم رانندگی، طرح ترافیک، عوارض سالیانه، آزادراهی و شهرداری اتومبیل خود را استعلام کرده و نسبت به پرداخت الکترونیکی آنها اقدام نمایید.
از دیگر خدمات منحصر به فرد این نرم افزار می توانیم به مواردی از جمله امکان خرید و یا تمدید بیمه شخص ثالث و بدنه خودرو، دریافت معاینه فنی، ترخیص خودروهای توقیفی توسط پلیس راهور، سرویس خودرو در محل (کارواش نانو و تعویض روغن) و همچنین تعویض پلاک بدون نیاز به حضور فروشنده و خریدار اشاره کنیم که در زمان شما صرفه جویی کرده و انجام امور را بسیار ساده و راحت می سازند.

امکان درج آگهی فروش خودرو
یکی دیگر از قابلیت های کاربردی وب اپلیکیشن آیتول امکان ثبت رایگان آگهی فروش خودرو و دسترسی به هزاران آگهی درج شده است که با استفاده از آن به راحتی می توانید ماشین خود را بفروشید و یا خودروی دلخواه خود را بدون نیاز به دور زدن در بازارها و نمایشگاه های اتومبیل خریداری نمایید.
بنابراین اگر به دنبال یک سامانه جامع و کامل جهت دریافت خدمات غیر حضوری مربوط به خودروی خود هستید حتما برنامه آیتول را امتحان کنید.

اطلاعات:


برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

برنامه‌های مرتبط

برق من

سامانه برق ایران

ماشین شانس

شانس خود را امتحان کنید!

لیمومی

تجربه سلامتی روحی و جسمی

سروش پلاس

پیام‌رسان رایگان و همیشه در دسترس

هفـ هشتاد

خرید شارژ و انجام امور بانکی

خرید فالوور ایرانی

ارائه خدمات افزایش فالوور

ویراستی

شبکه اجتماعی محتوا محور

بروکلی

سلامت اندامت رو بسپر به ما

سامانتل من

مدیریت حساب سامانتل من

آبانک

بانک دیجیتال آینده

پل

مشاوره روانشناسی آنلاین

تماشاخونه

تماشای آنلاین فیلم و سریال