کارت هدیه

  • پرداخت الکترونیک پاسارگاد

لطفا برای باز کردن کارت هدیه تایید نمایید.


تایید
انصراف

نیاز به خرید اشتراک


امروزه به مدد رونق بانکداری الکترونیک در کشور، هدیه دادن به افرادی که دوستشان داریم یا جایگاه ویژه ای برای ما دارند، به سختی گذشته نیست. بانک های مختلف با ارائه کارت های هدیه به روش های گوناگون، ضمن فراهم کردن خواست و نیاز مشتریان، نگاه ویژه ای نیز به رونق بانکداری و گردش منابع در حوزه صادرکنندگی کارت های بانکی دارند.

به عبارتی با ورود کارت های هدیه به فرهنگ جمعی، به نظر می رسد کار هدیه دادن این روزها ساده تر شده باشد و از همین روست که در ایام مختلف سال، بازار این دسته از کارت های اعتباری بانکی بسیار گرم است و طبعا رقابت جذابی برای بانک ها در این عرصه ایجاد شده است.

امروزه برخی بانک‌های کشور، کارت های هدیه با مبالغ دلخواه برای مشتریان صادر می کنند که با ابتکاراتی نظیر ارائه طرح های متنوع و انتشار پیام دلخواه مانند تبریک عید یا تولد روی کارت، اتفاقا بسیار نیز مورد اقبال و توجه قرار گرفته است.

کارت های هدیه بانکی علاوه بر اینکه جایگاه ویژه ای در فرهنگ و مناسبت های مختلف در میان عموم مردم دارند، برای بانک ها نیز دارای اهمیت ویژه ای در موضوع جذب منابع به شمار می روند که بانک های صادرکننده کارت های هدیه به آن نیم نگاهی دارند.

صدور کارت های هدیه بانکی یکی از خدمات متنوع بانکی است که با درنظر گرفتن شاخص های آنی بودن، سهولت دسترسی با فراغت از محدودیت مکانی و زمانی و نیز تنوع طرح ها می تواند خدمتی موثر برای مشتریان محسوب شود.

کارت هدیه پاسارگاد به عنوان ابزاری بسیار مناسب، ضمن آن‌که سهولت لازم را برای هدیه دهنده فراهم می‌نماید، قدرت انتخاب را نیز در اختیار هدیه گیرنده، قرار می‌دهد.

کارت‌های هدیه پاسارگاد برای مناسبت های مختلف با مبالغ مختلف صادر می‌شود. این کارت در تمامی خود‌پرداز‌های شتاب (ATM) و پایانه‌های فروش قابل استفاده بوده و با مبالغ متفاوت صادر می‌گردد و در اختیار متقاضیان محترم قرار می‌گیرد. بانک پاسارگاد به منظور مشارکت در فرهنگ‌سازی استفاده از بانک‌داری الکترونیک به عنوان هدیه، کارمزد صدور و بهای این کارت را دریافت نمی‌نماید و کارت به صورت رایگان صادر و در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد.

اطلاعات:

  • مالک: پرداخت الکترونیک پاسارگاد
  • دسته بندی: امور مالی | برنامه‌
  • سازگاری: آیفون، آیپد، اندروید
  • بروزرسانی:1401/11/25
  • بازدید: 410+
  • امتیاز:
    4.6/5

برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

برنامه‌های مرتبط

شاتل موبایل من

مدیریت حساب شاتل موبایل

موبوپلاس

خدمات آنلاین ضد تحریم

لیمومی

تجربه سلامتی روحی و جسمی

شاد

مدرسه‌ای به وسعت ایران

مینی کالا

بازارخرید و فروش آنلاین

زرین پلاس

هم خرید هم پس انداز

باریکا

کالری شمار و رژیم غذایی

هومتیک

مدیریت امور ساختمان

موبایلت

«موبایلت» دستیار مالی هوشمند

بومرنگ

وب اپلیکیشن بازگشت پول

ویپاد

تسهیلات، بدون ضامن و وثیقه

ایوا

اپلیکیشن پرداخت متفاوت