بی پارک

لطفا برای باز کردن بی پارک تایید نمایید.


تایید
انصراف

نیاز به خرید اشتراک

پرداخت درون برنامه‌ای


بی پارک | BiPark وب اپلیکیشن ارایه آنلاین پارکینگ خودرو در تهران و شهرهای بزرگ هست. با «بی پارک» می تونید در هر جا هستین از انواع پارکینگ هایی که در اطراف تون هست استفاده کنید.
‏در حال حاضر نزدیک به 300 «پارکینگ در تهران» و حومه در دسترس شماست و شما رو در هر جا هستین به «نزدیک ترین پارکینگ» هدایت می کنه.
‏پس وب اپلیکیشن «بی پارک» رو دریافت کنید و هر جا بی پارک شدین! براحتی جای پارک پیدا کنید!. شما می توانید انواع پارکینگ های در دسترس ، قیمت های مختلف و … را روی نقشه ببنید و هر جا که خواستین پارک کنید.
‏وب اپلیکیشن «بی پارک» رو دانلود کنید و هر جا بی پارک شدین! از طریق وب اپلیکیشن، براحتی جای پارک پیدا کنید!. شما می توانید انواع پارکینگ های در دسترس ، قیمت های مختلف و … را روی نقشه ببنید و هر جا که خواستین پارک کنید.

‏BiPark, Online Parking Service App | بی پارک، اپلیکشن ارایه آنلاین پارکینگ | ارائه کننده خدمات خرید و رزرو پارک و پارکینگ آنلاین از قبیل پارکینگ های عمومی، خصوصی و جاپارک کنار خیابان در تهران و شهرهای بزرگ، آنلاین پارک کن!
‏قابلیت های اساسی اپلیکیشن Bipark:
‏• جستجو کنید:
‏در هر جایی که هستید، جاهای ممکن برای پارک را پیدا کنید، مشخصات، امکانات و قیمت ها را مقایسه کنید. حتی می توانید انواع پارکینگ های مختلف را ببینید.
‏• رزرو کنید:
‏جای پارک خودرو خودتان را براحتی رزرو کنید و مطمئن به سمت پارکینگ خود حرکت کنید. شما یک جای پارک مطمئن دارید که بی پارک آن را برای شما آماده کرده و منتظر رسیدن شما می ماند.
‏• پارک کنید:
‏ما شما را به سمت پارکینگ اختصاصی تان راهنمایی می کنیم. با خیال راحت ماشین تان را پارک کنید و براحتی با موبایل تان پرداخت کنید و در زمان و هزینه خود نیز صرفه جویی کنید.
‏• صرفه جویی در زمان و هزینه و کاهش استرس
‏بی پارک به شما کمک می کند در حداقل زمان ممکن جای پارک مناسب را در حداقل هزینه بیابید، جریمه نشوید، مطمئن حرکت کنید و استرسی از نداشتن جای پارک، دیر رسیدن و … نداشته باشید.
‏همکاری با بی پارک:
‏• پارکینگ های عمومی
‏شما می توانید مدیریت پارکینگ خود را به بی پارک بسپارید. همین امروز می توانید پارکینگ خود را در سامانه ما ثبت کنید و امکان رزرو آن ار فراهم کنید. قیمت پارکینگ به ازای هر ساعت توسط شما تعیین می شود و ما رزرو ها و ترافیک پارکینگ شما را به اطلاع شما می رسانیم. شما حتی می توانید فقط بخشی از ظرفیت خود را به ما بسپارید. ما در آمد بالاتری را برای شما تضمین می کنیم و کار شما را توسعه می دهیم.
‏• خصوصی و سازمانی
‏شما می توانید از ظرفیت های خالی پارکینگ های خود در آمد کسب کنید. از طرفیت خالی یا ساعات خالی پارکینگ خود می توانید برای کسب درآمد یا پوشش هزینه های خود استفاده کنید. ما با شما قرارداد می بندیم و مشخصات کامل و ساعات و ظرفیت های خالی پارکینگ شما را قابل مدیریت می کنیم. هر وقت علاقه مند بودید و پارکینگ شما خالی بود می توانید اشتراک آن ار فعال کنید و آن را برای دیگران قابل استفاده کنید. اگر پارکینگ های اختصاصی دارید می توانید با عقد قرارداد از طریق وب اپلیکیشن آن را به اشتراک بگذارید.

اطلاعات:


برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

برنامه‌های مرتبط

آچاره

خدمات و تعمیرات در منزل

تیپاکس من

سامانه آنلاین ارسال بسته

دخل

مدیریت فروشگاه اسنپ‌فود

زیماپی

بدون مرز زندگی کن

هومتیک

مدیریت امور ساختمان

کیپا

خرید اعتباری و اقساطی

انرجیم

بهترین راه رسیدن به تناسب اندام

پیندو

خرید و فروش بدون واسطه کالا

زرین پلاس

هم خرید هم پس انداز

تراز

برنامه ریزی درسی و مشاوره

ملودیفای

مرجع تخصصی آهنگ

اسنپ اکسپرس

سوپر مارکت آنلاین