رایتل من

  • رایتل

لطفا برای باز کردن رایتل من تایید نمایید.


تایید
انصراف

به کمک وب اپلیکیشن رایتل من، به راحتی می‌توانید از مقدار شارژ باقی‌مانده سیم‌کارت خود باخبر شوید. از سوی دیگر، اطلاعات بسته اینترنت فعال‌تان مثل مدت زمان باقی مانده از آن یا حجم باقی‌مانده از آن را به راحتی مشاهده کنید.

با این حال، اگر حس کردید شارژ شما رو به اتمام است یا نیاز به خرید بسته اینترنت جدید دارید، به راحتی می‌توانید این کار را از طریق وب اپلیکیشن اپلیکیشن رایتل من انجام دهید. این برنامه شما را قادر می‌سازد تا بین بسته‌های مختلف که گاها بسته‌های ویژه مخصوص شما هستند، بگردید و گزینه مدنظر خود را خریداری کنید.

البته، مشترکین سیم‌کارت دائمی دیگر دغدغه شارژ سیم‌کارت را ندارند و بیشتر با مسئله پرداخت قبوض خود روبرو هستند.

لازم است به این نکته اشاره شود که با رایتل من به راحتی می‌توانید صورت‌حساب‌های خود به صورت میان‌دوره یا پایان‌دوره را مشاهده کنید و نسبت به پرداخت آن‌ اقدام نمایید.

رایتل پر از طرح‌ها و قابلیت‌های شگفت‌انگیز برای کاربران خود است. شما می‌توانید در یک روز هفته برنده جوایز جذابی چون بسته‌های مکالمه و پیامک یا بسته اینترنت شوید.

یک سری بسته‌ها نیز به صورت اختصاصی برای مشترکین رایتل که وب اپلیکیشن رایتل من را نصب کرده‌اند قابل فعال‌سازی است، پس استفاده از این برنامه می‌تواند کمک زیادی به افرادی کند که مدام رو به خرید بسته‌های مختلف می‌آورند.

اطلاعات:


برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

برنامه‌های مرتبط

724

امور پرداخت بصورت شبانه‌روزی

اسنپ اکسپرس

سوپر مارکت آنلاین

شبکه فراتر

پخش زنده شبکه فراتر

آپرا

نمایش رایگان فیلم

تپسی

سرویس درخواست تاکسی آنلاین

فرمول

نسل نوین تجارت الکترونیک

بله

گفتگو و پرداخت در یک اپلیکیشن

ملودیفای

مرجع تخصصی آهنگ

تومن

کیف پولی در تلفن همراه شما

پرند جاب

آگهی‌های استخدام در شهر جدید پرند

گپ فیلم

تماشای فیلم و سریال، سریع و آسوده

ایراناپ

سامانه مدیریت پارک شهری